Biedriem


vai

Jaunumi

1
"Ventas dzirkstis" sveic Viesturu Liepiņu jubilejā

Studējošās un Strādājošās Jaunatnes interešu diskokluba “Ventas Dzirkstis” dalībnieki sveic savu fantastisko Viesturu Liepiņu jubilejā!

Lasīt tālāk
1
Ventas dzirkstis 45. gadu jubilejas virtuālā salidojuma video ieraksts

Čau, vecās kastes!
Strādīgie IT rūķīši mums visiem piedāvā jautrā kompānijā katram savā mājsaimniecībā noskatīties lielisko Ventas Dzirkstis 45 gadu jubilejas virtuālā salidojuma ierakstu uzejot uz saites http://www.ventasdzirkstis.lv/virtualais-salidojums/ 

Lasīt tālāk
1
Biedru sanāksmes 2020.gadā

Informācija VDz biedriem par plānoto sanāksmju datumiem.

Lasīt tālāk
1
Kur iegādāties grāmatu "Uz visiem 100 pēc diskoskalas"

Visiem interesentiem, kuri vēlas iegādāties grāmtu "Uz visiem 100 pēc diskoskalas", zemāk pieejama informācija par tirdzniecības vietām, kur ir iespējams grāmatu nopirkt.

Lasīt tālāk
1
Grāmatas “Uz visiem 100 pēc diskoskalas” atvēršanas svētki

Ventas Dzirkstis aicina uz grāmatas “Uz visiem 100 pēc diskoskalas” atvēršanas svētkiem š.g. 15.novembrī plkst.17:00 Kuldīgas Mākslas namā, 1905.gada ielā 6, Kuldīgā.

Lasīt tālāk
1
Diskoballe “Par pēdējo lapu 2019”

Skat, drīz jau lapas dzeltenās un lapas tumši sārtās! Ventas Dzirkstis ielūdz uz šā gada bagātīgāko rudens DiskoBalli pieugušajiem – “Par pēdējo lapu 2019", š.g. 26. oktobrī Kuldīgas Kultūras centrā no 20:00 līdz 03:00.

 

Lasīt tālāk
1
Uz visiem 100! Vasaras DISKO iesaukums!

Šīs vasaras iesaukums DISKO rindās, disko balle ar jau pārbaudītiem DISKO, Rock’n’roll un citiem deju hītiem. Esi viens no deju mūzikas faniem? Esi ierindā!

Dzīres Kuldīgā, 19.jūlijā, piektdienā, no 20.00 – 02.00, bijušajā Zemessardzes pagalmā!

Lasīt tālāk
1
Labdarības koncerts “Palīdzi man uzplaukt!”

Ventas Dzirkstis aicina piedalīties! 2019.gada 11.maijā Kuldīgas Jauniešu mājā, Jelgavas ielā 26, notiks labdarības koncerts “Palīdzi man uzplaukt!” bez vecāku gādības palikušu bērnu atbalstam. Vakara īpašie viesi būs grupa Carnival Youth.

Lasīt tālāk
1
Biedru Kopballe 2019

Dārgie VDz biedri un tie, kas par tādiem vēlas un var paspēt kļūt! VDz valde ir nolēmusi pulcēt jūs uz biedrības kārtējo kopsapulci - KOPBALLI!

Lasīt tālāk
1
Dziesmu izsole

Vēl nebijis gadījums! Pasākuma DiskoBalle “Uz visiem 100!!!” laikā Tev būs lieliska iespēja atbalstīt Disko Grāmatas "Uz visiem 100 pēc diskoskalas" iznākšanu, piedaloties vairāksolīšanā par mūsu DJ piedāvātājām dziesmām!

Lasīt tālāk